0212 670 04 35
ESNEK SLİDER
HUŞ SLİDER
FULL SLİDER

Turanlar Ahşap A.Ş

MOBİL KAYIN
MOBİL HUŞ
MOBİL ESNEK

HAKKIMIZDA

    1996’da İkitelli Keresteciler Sitesinde Kuruldu. Orman ürünleri ve Kontrplak sektörün de yarım asıra yakın tecrübesiyle İkitelli Keresteciler Sitesinde farklı alanlarda faaliyet gösteren müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Turanlar Ahşap A.Ş, geneli İstanbul olmak üzere Türkiye dahilindeki; inşaat, mobilya, makine, kalıp modelliği, tekne yapımı, reklam, iç ve dış dekorasyon, otomotiv, ambalaj, palet, hediyelik eşya, park ve bahçe mobilyaları imalatçıları ve benzeri kuruluşların ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

    Turanlar Ahşap A.Ş için, ilke her zaman “Önce kalite ve güvenirlilik” olmuştur.

    Bugüne dek amacımız; sadece kâr amacı güden bir firma olmaktan uzak, sektörün çıkarlarını ön planda tutmak olmuştur. Yıllardır müşterilerimizin bize karşı göstermiş olduğu ilgi ve güven de işimizi ne kadar iyi yaptığımızın göstergesi olmuştur.

    Turanlar Ahşap A.Ş. olarak her türlü ekonomik koşullara uyum sağlayacak ve her türlü iktisadi zorluklarla mücadele edebilecek güçlü bütçemiz ve uzman kadrolarımızla büyük bir atak içinde olacağız. Bundan sonra da kalite ve hizmet anlayışımızı daha yukarılara çıkararak sektörün ihtiyaçlarına cevap vermeye devam edeceğiz. Duyduğumuz heyecanın hiç sönmeden nesillere aktarılması en büyük arzumuzdur.

 

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2024 Turanlar Ahşap ve İnşaat San. Tic. A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.